Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава новa модерна гарсоњера во ТАФТАЛИЏЕ 1 кај Млечен, станот поседува 30 м2, со 1 соба, наместен комплет со нов мебел , нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, греење на парно, клима, нова градба, машина , слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27329

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА