Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава новa модерна гарсоњера во ТАФТАЛИЏЕ 2 кај Школото Братство, станот поседува 45 м2, со 2 соби, наместен комплет со нов мебел , нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, балкон, бања, греење на парно, клима, реновиран комплет, машина , слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27328

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА