Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се агенција издава нов Аеродром, во Мичурин, станот поседува 65 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, комплет наместен со понов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати , машина за перење, бањa, балкон, понова градба, клима инвертер, греење на парно, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27318

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
66 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
66 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА