Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нова стан на Водно, во Панорама Резиденс, поседува 45 м2, 2 соби, наместен koмплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, балкон, нова градба, греење на инвертер клима, 24 часа надзор, слободен паркинг, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш..

Код на недвижност: 27295

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА