Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов луксузен стан во Аеродром, во Џевахир, станот поседува 65 m 2, 3 соби, на 17 кат, лифт, се издава наместен со нов мебел
Едно паркинг место во гаража блиску до лифтот
✅ TV во дневна соба
✅ Soundbar + woofer во дневна соба
✅ 32″ TV во спална
✅ Wi-fi низ целиот стан
✅ Прочистувач на воздух (чист филтер + додатен филтер)
✅ Машина за перење и СУШЕЊЕ
✅ Спална со отворен плакар + фиоки
✅ Детска соба со вграден плакар, единечен кревет + кревет во “фиока” биро и стол
✅ Греење и ладење во СИТЕ соби
✅ Детектор за чад и противпожарни уреди

Код на недвижност: 27271

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
17 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
17 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА