Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Карпош 3 кај Воена Болница, поседува 50 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплeт, КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на парно, бања, ренивиран комплет, слободен паркинг , вселив пд 1 јули…

Код на недвижност: 27265

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА