Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава НОВ стан во Центар во Буњаковец, поседува 45 м2, 2 соби, наместен комплет со понов мебел , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење , греење на парно, балкон, клима, бања, нова градба, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27264

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА