Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 4

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Карпош 4 близу City Mall, поседува 85 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, се издава наместен комплет со нов мебел, со бања, балкон, греење на парно и клима, нова засебна кујна со апарати, машина за перење, реновиран комплет, слободен паркинг, вселив ВЕДНАШ..

Код на недвижност: 27220

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА