Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Тафталиџе 1 , кај Млечен, со површина од 40 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, греење на струја, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, бања, слободен паркинг , вселив веднаш…

Код на недвижност: 27212

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА