Real Estate Agency
мени

Локација: Црниче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Црниче, наместен со нов мебел, поседува 100 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, клима, балкон, греење на сопствено парно, бања, нова градба, клима, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27208

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА