Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар спроти Џамбо, Станот е 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава ПРАЗЕН , греење на сопствено парно , балкон, бања, нова градба, ГАРАЖА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27129

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА