Real Estate Agency
мени

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава НОВ МОДЕРЕН стан во Капиштец , поседува 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, греење на парно, климa, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, МАШИНА ЗА САДОВИ, машина за перење, 2 бањи, балкон, станот е дуплекс, вселив веднаш..

Код на недвижност: 27118

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА