Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан на Водно-Капиштец близу Државна Болница, поседува 45 м2, 2 соби, дневна и спална, бања, балкон, греење на парно + инвертер клима, нова градба, наместен со нов мебел, нова кујна со апарати, ГАРАЖА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27050

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА