Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Карпош 2 кај Драмски,  поседува 50 м2, 2 соба, конфорна дневна и спална, наместен комплeт со понов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, клима, балкон, бања, ренивиран комплет, слободен паркинг , УБАВА МИРНА ОКОЛИНА СО ПАРКИВИ И ЗЕЛЕНИЛО, вселив веднаш

Код на недвижност: 27011

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА