Real Estate Agency
мени

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Кисела Вода , кај Шампионче, со површина од 40 м2, 2 соби, наместен комплет со нов мебел, греење на клима, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, понова градба, бања, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26811

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА