Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов луксузен стан во Карпош 3 , во City Garden, поседува 55 м2, 2 соби, дневна и спална, се издава наместен комплет со нов мебел, со бања, балкон, греење на парно и клима, нова кујна со апарати, машина за перење, нова градба, ГАРАЖА+ПАРКИНГ, вселив веднаш

Код на недвижност: 26726

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
15 кат
Паркинг
1 гаража + паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
15 кат
Паркинг
1 гаража + паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА