Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се изнајмува стан 82 м2 на ул. Козле веднаш спроти бензиска „Макпетрол“. Одлична локација, урбана и мирна населба.

Станот е комплетно наместен (скоро реновиран) со сите удобства за квалитетен живот. Посебно погоден за семејство со деца. Одличен стан, соседство и локација.

Станот се состои од:
– Дневна соба
– Спална соба
– Детска соба
– Купатило со WC
– Кујна
– Трпезарија
– Ходник
– 2 балкони со можност за затворање во зима (ПВЦ):
– Голем балкон (излез од дневна – јужна ориентација)
– Мал балкон (излез од спална соба – источна ориентација)
Опрема:
– Бојлер (нов)
– Машина за перење алишта (нова)
– Машина за сушење алишта (нова)
– Машина за садови (нова)
– Електричен штпорет (комбиниран со плин)
– Микробранова
– Комплетен кујнски прибор
– Микробранова
– Чаши, чинии… итн..
– Телевизор во секоја соба (спроведени приклучоци за кабелска)
– Орбитрек
– Работно биро во дневна соба
– 2 школски бироа во детска соба
Местоположба на станот:
– Козле 88 (веднаш спроти бензиска „Макпетрол“ .
– 1 спрат со лифт
– Јужна ориентација (поглед према Водно)
– Голем бесплатен паркинг
– Во близина:
– Основно школо “Владо Тасевски“ на 80 м.
– Бензиска (продавница) на 50м. 24х7
– Лекар преку улица на 50 м.
– Пекари, пиљари, fast-food итн.. (во истата зграда).

Цена 400 EUR / Месечно + сметки

Код на недвижност: 26753

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
82 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
82 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА