Real Estate Agency
мени

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов кат од куќа на Водно , кај Тинекс, поседува е 80 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, комплетно наместен со нов мебел, греење на парно, клима,нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, бања, слободен паркинг, мирна и тивка околина, двор од 800м2, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26697

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА