Real Estate Agency
мени

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов стан во Дебар Маало, кај Боемска Улица, поседува 35 м, 1 соба, наместен со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, бања, балкон, нова градба, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26629

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА