Real Estate Agency
мени

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава стан во Козле кај Германска Амбасада, станот поседува 65 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплетно со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања,2 балкони, греење на сопствено парно, клима, нова градба, сопствен паркинг, вселив од 19 Март…

Код на недвижност: 26593

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА