Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов модерен стан во Карпош 3 спроти City Mall , поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, бања, комплет реновиран , клима, греење на парно, слободен паркинг, вселив веднаш..

Код на недвижност: 26584

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА