Real Estate Agency
мени

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Кисела Вода почетна 4 ка, со површина од 45 м2, со 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, греење на инвертер клима , нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, нова градба, балкон, бања, на 2 кат, лифт, сопствено паркинг место надворешно, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26581

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА