Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов луксузен стан во ТАФТАЛИЏЕ 1, станот поседува 65 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел , нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, бања, клима инвертер, нова градба, паркинг, машина за садови, вселив веднаш..

Код на недвижност: 26580

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА