Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian
Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов стан во Кисела Вода кај Веро близу Центар , станот поседува е 55 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, купатило, нова градба, греење на парно, клима инвертер, можност да се изнајми гаража со доплата, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26570

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА