Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Аеродром спроти Рулет кај Железничка, станот поседува 65 m 2, со 2 соби, се издава наместен со НОВ МЕБЕЛ, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, бања, греење на парно, клима, балкон, комплет реновиран, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26559

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА