Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар, станот поседува 90 м2, 3 соби, комплетно реновиран и наместен со нов мебел, простран и светол стан на 5 кат (поткровје) со лифт на бул. Водњанска. Станот е комплетно опремен со нова кујна, нова бела техника (фрижидер, плотна, рерна, машина за садови), плакари итн. Се состои од голема дневна, посебна кујна, остава, две спални, огромно купатило и гостинско купатило. Има оптички интенрнет од Телекабел, нова клима и парно на струја, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26551

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
Греење
Нема
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
Греење
Нема
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА