Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Аеродром, поседува 70 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплет со нов мебел , нова кујна ,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно, клима, 2 балкони, 2 бањи, нова градба, гаража, подрум, вселив веднаш

Код на недвижност: 26549

Соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА