Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Аеродром, кај Бисер, станот поседува 90 м2, со 4 соби, дневна и 3 спални, СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН, со ЗАСЕБНА КУЈНА, греење на парно, клима, бања, 2 балкони, СО 3 ПАРКИНГ МЕСТА, вселив oд 1 Март…

Код на недвижност: 26507

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
3 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
90 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
3 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
90 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА