Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода - Расадник

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Кисела Вода во Расадник, со површина од 70 м2, со 2 соби, конфорна дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, греење на парно, клима , нова засебна КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, нова градба, балкон, бања, на 7 кат, лифт, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26486

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА