Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Капиштец кај Зебра, поседува 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, дневна со трпезарија и кујна, две спални (втората е и работна соба, две купатила (бања и тоалет) една тераса, ходник и ПАРКИНГ. Греењето е парно на струја и две клими инвертер, во дневна и спална. Завеси со електронска контрола, опремен со микро печка, релна, плотна за готвење, аспиратор, машина за садови, перална и сушална, кујнски механизми и комплетен кујнски прибор. Три ТВ приемници, во дневна и двете спални, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, ГАРАЖА, 2 бањи, тераса, 3 клими, вселив веднаш..

Код на недвижност: 26476

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА