Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксезен стан PENTHOUSE во Кисела Вода во Флатирон, станот поседува 125 м2, со 4 соби, дневна и 3 СПАЛНИ соби, наместен комплет со нов мебел , нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, 2 балкони, 2 бањи, нова градба, инвертер клима, 2 ПАРКИНГ МЕСТА ВО ГАРАЖА, вселив веднаш….

Код на недвижност: 26474

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
15 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
125 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
15 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
125 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА