Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Тафталиџе 1, кај МЛЕЧЕН, со површина од 80 м2, со 4 соби, дневна и 3 СПАЛНИ, се издава ПРАЗЕН СО КУЈНА и апарати, греење на парно, клима , балкон, 2 бањи, реновиран комплет, слободен паркинг, слободен веднаш…

Код на недвижност: 26468

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
500 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
500 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА