Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов луксузен стан во Аеродром близу Железничка, станот поседува 40 м2, 2 соби, комплет наместен со нов мебел , нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови, бања, балкон, инвертер клима, нова градба, гаража, невселуван до сега, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26453

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА