Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан на Водно, во Панорама Резиденс, поседува 40 м2, 2 соби, наместен koмплет со нов мебел, нова кујна ,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, баеа, балкон , нова градба, клима, 24 часа надзор, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26441

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Југ
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА