Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов модерен стан во Аеродром во Џевахир, поседува 80 м2, 3 соби, дневна и 2 спални соби, наместен со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови, клима, нова градба, бањa, балкон, 38 кат лифт, ГАРАЖА, вселив веднаш..

Код на недвижност: 26394

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
15 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
15 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА