Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Кисела Вода, kaj Општината, со површина од 60 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со понов мебел, греење на клима , нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, бања, слободен паркинг, реновиран комплет, вселив од 01.03.2024…

 

Код на недвижност: 26366

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА