Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa наместен стан во Карпош 1 , станот поседува 40 м2, 2 соби, РЕНОВИРАН, дневна и спална, балкон. бања, комплет опремена кујна, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26350

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА