Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава НОВ модерен стан во Дебар Маало, поседува 85 м, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен со нов мебел, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење ,греење на сопствено парно, инвертер клима, 2 бањи, балкон, нова градба, вселив веднаш..

Код на недвижност: 26320

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА