Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa луксузен стан во Центар Буњаковец, Станот е 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, на 4 спрат со лифт, греење на парно, нова градба, балкон, бања, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, вселив од 1 февруари.

Код на недвижност: 26299

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА