Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нова гарсоњера во Центар , кај Матица, станот поседува 30 м2, со 1 соба, наместен комплет со нов мебел , нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, греење на клима, реновиран комплет, бања, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26272

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА