Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Капиштец кaj Зебра, поседува 65 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, греење на парно, клима , лифт, балкон, бања, нова кујна и апарати, машина за перење, наместен со нов мебел, реновиран комплет, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26233

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
13 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
13 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА