Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан кај во Карпош 1 , поседува 55 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со мебел, со кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, бања, балкон, реновиран комплет, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26227

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА