Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Тафталиџе 1 кај Млечен, поседува 60 м2, 2 соби, се издава наместен комплет , со нова засебна кујна и апарати, машина, реновиран комплет, греење на парно, климa, 2 бањи, балкон, слободен паркинг, вселив од 1 Февруари.

Код на недвижност: 26226

Соби
2 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА