Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Аеродром -Мичурин кај Железничка, станот поседува 40 м2, 2 соби, станот се издава наместен со нов мебел, нова кујна со апарати, машина за перење, греење на инвертер клима, бања, балкон, нова градба , слободен паркинг, вселив од 1 Февруари.

Код на недвижност: 26218

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА