Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 4

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Карпош 4 спроти Палма, станот поседува 85 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, засебна кујна, се издава празен, со кујна и апарати, 2 балкони, 2 бањи, клима, реновиран, слободен паркинг, има и 2 лежаи, вселив веднаш..

Код на недвижност: 26196

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
85 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
85 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА