Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов модерен стан во Центар позади Рамстор близу Лимак, станот поседува 65 м2, со 2 соби, наместен комплет со нов мебел , нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, греење на клима, нова градба, бања, балкон, слободен паркинг. Вселив веднаш.

Код на недвижност: 26157

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Југ
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА