Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Тафталиџе 2, станот е со површина од 55 м2, 2 соби, дневна и спалнa, станот е наместен комплет , со кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно, балкон, бањa, реновиран, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26129

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА