Real Estate Agency
мени
Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Центар кaj Католичка Црква, поседува 70 m 2, 3 соби.дневна и 2 спални, наместен комплет со понов мебел, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на парно, клима, машина за перење , балкон, 2 бањи, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26113

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА