Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов луксузен стан во Аеродром, станот поседува 45 м2, со 2 соби, дневна и спална, комплет наместен со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон. бања, клима, нова градба , греење на парно, гаража, не вселен до сега. Вселив веднаш.

Код на недвижност: 26109

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА