Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан Тафталиџе 1 спроти Веро, поседува 100 м2, со 4 соби, дневна и 3 спални, се издава наместен комплет со нов мебел, засебна нова кујна и апарати, реновиран комплет, греење на парно, клима, 2 бањи, 3 балкони, слободен паркинг, вселив од 15 јануари.

Код на недвижност: 26108

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
3
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
3
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА